Články

Příspěvky

Tomáš Nouza odmítá předčasnou euforii: Půjdeme do nedělního zápasu s pokorou

19. 4. 2010

C h o m u t o v – Ve čtvrtečním barážovém utkání sice otevřel skóre vůbec poprvé Chomutov, ale gólová odpověď Tomáše Nouzy (na snímku) necelé dvě minuty před koncem úvodní dvacetiminutovky nastartovala Mladou Boleslav ke třetí výhře. “Hrálo nám do karet, že byl stav po první třetině vyrovnaný,“ přiznal služebně nejstarší hráč Bruslařského klubu.

Celý příspěvek | Rubrika: Články | Komentářů: 0

V Boleslavi odehrál 300 zápasů. A teď Nouza myslí na stovku gólů

1. 3. 2010

V Boleslavi odehrál 300 zápasů. A teď Nouza myslí na stovku gólů M l. B o l. – Hrát v Mladé Boleslavi, to nebyla v minulých letech žádná záruka dlouhého angažmá. V Bruslařském klubu se dříve protočilo i čtyřicet hráčů za rok. Tomáš Nouza (na snímku) však představuje výjimku. Sedmadvacetiletý útočník nastupuje se znakem škodovky už šestou sezonou. “Nic mě tu po té době nepřekvapí. Znám zázemí, zdejší lidi, prostě všechno,“ podotýká.

V nejdůležitější části sezóny se od nás odvrací štěstí, stěžuje si Tomáš Nouza

30. 1. 2010

Tomáš Nouza odehrál ve Vítkovicích 100. zápas v extralize

30. 12. 2009

Nouza se po pauze naplno vrátil do sestavy a hned pomohl týmu

19. 10. 2009

Boleslav znovu inkasovala v přesilovce. To se nesmí stávat, ví moc dobře Tomáš Nouza

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté i napodruhé v nové sezóně uspěli proti mistrovi z Karlových Varů. Nad Energií vedli ve třetí třetině už 4:0, pak si ale sami zápas zkomplikovali. Nakonec vše dobře dopadlo a výhru mohl slavit se svými spoluhráči i Tomáš Nouza (na snímku), který se vrátil do sestavy po nepříjemném zranění v obličeji. “Skoro jsme se báli o výsledek, takže z výhry je velká radost,“ oddechl si po zápase.

Tomáš Nouza: Byl jsem přesvědčený, že gól bude platit

22. 9. 2009

M l. B o l. – Kotouč doslova dotlačil do branky. Co jiného si myslet o pěti dorážkách, když až ta poslední byla úspěšná a gól navíc musel posvětit videorozhodčí. Tomáš Nouza (na snímku) svou brankou na 3:0 čtyři vteřiny před koncem druhé třetiny nejen zvýšil náskok Mladé Boleslavi, ale také pohřbil naděje Kladna na lepší výsledek. Středočeský rival ve třetí třetině odpadl a nakonec si odvezl z města škodovek potupný debakl 5:0.

První sezónní gól Boleslavi loni i letos? Náhoda, směje se Tomáš Nouza

10. 9. 2009

Extraligová sezóna 2009-10 začala v mladoboleslavské Metrostav Aréně možná trochu rozpačitě, diváci se ale nakonec dočkali všeho, co ke správnému hokeji patří. Tří gólů, z nichž jeden se dá nazvat minimálně kuriózním, spousty přesilovek i nějakou tu bitku lehčího charakteru. Ačkoliv dlouho nebylo jasné, jak to vlastně dopadne, Boleslav nakonec uhájila těsnou výhru 2:1 a Liberec odjel s prázdnou.