Jdi na obsah Jdi na menu
 


Možná mi přálo štěstí

7. 6. 2009

S Tomášem Nouzou nejen o vítězné trefě

MOŽNÁ MI PŘÁLO ŠTĚSTÍ

Velice skromě vyhlížel po skončení pátečního zápasu boleslavský útočník TOMÁŠ NOUZA. Před kabinou domácího týmu by jste v něm ani nepoznali střelce, který vlastně úvodní duel rozhodl. Sám pak přiznává, že možná v koncovce na jeho straně trošičku stálo to potřebné štěstí.

Tomáši, na úvod vám samozřejmě gratuluji k vítězství a také samozřejmě k rozhodující trefě, která nám pomohla k vedení 1:0 na zápasy. Jaké utkání vlastně z vašeho pohledu bylo?

Především díky za gratulaci. Zápas v první třetině vedení 2:0. Perfektně jsme zápas měli rozehraný. Jenže pak trošičku povolila koncentrace a tempo. Najednou bylo z utkání drama. Soupeř snížil na rozdíl jediné branky a deset minut před koncem i vyrovnal. Já jsem šťastný, že jsem k výhře přispěl třetím gólem.

Je asi zřejmé, že vás utkání stálo hodně sil. Co říkáte?

Určitě to po fyzické stránce byl velice náročný zápas. Máme ale k dispozici čtyři vyrovnané lajny. V tom by proto neměl být problém.

Už jste hovořil o rozhodujícím gólu celého zápasu. jak jste vlastně vítěznou trefu viděl?

Šel jsem do souboje s bekem, když byl vyhozený puk. Berounský obránce ale upadl, nebo jsem situaci já ustál lépe a pak šlo o naučenou kličku do bekhendu. Možná mi v rohodující fázi přálo trošičku i štěstí.

Váš gól padl v 54. minutě. Věřil jste už v tom okamžiku, že je to pro Mladou Boleslav také trefa vítězná?

Hlavně jsem si přál, aby někdo z nás neudělal zbytečný faul. ale abych odpověděl na otázku. Myslím si, že ano. Že už jsem v tento moment věřil, že zápas dotáhneme do vítězného konce.

Právě disciplína našeho celku asi velkou měrou připspěla ke konečnému úspěchu. Souhlasíte s tímto tvrzením?

Určitě. My jsme psychicky silný tým a právě toto jsme si řekli před zápasem. A co jsme si řekli, se nám také podařilo splnit.

Co by jste řekl na adresu diváků?

Každopádně diváci byli perfektní. Pochopitelně jejich povzbuzování vnímáme a moc jim za jejich podporu děkujeme. Vážíme si jí.

  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář