Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pršet mohlo klidně déle, smál se Tomáš Nouza

6. 11. 2012

Pršet mohlo klidně déle, smál se Tomáš Nouza

DEN TŘETÍ: Pršet mohlo klidně déle, smál se Tomáš NouzaŽ e l. R u d a - Osvěžující déšť jim nepřál nijak dlouho, a tak museli boleslavští hokejisté brzy odložit větrovky, které si ráno přidali ke své sportovní výbavě. Zatímco se jim sluneční paprsky už zase opíraly do zad, zdolávali ráno jeden výjezd za druhým. Odpoledne potom přidali další šedesátikilometrovou štaci. "Večer se chvilku koukneme na fotbal, ale brzy půjdeme spát. Abychom byli ráno čerství," vzkazoval Tomáš Nouza.

 
 
 
Třetí den začal Bruslařům deštivě. Jak jsme se ale dozvěděli, nebylo to zas až tak na škodu. "Doufal jsem, že bude pršet celý den," smál se útočník Tomáš Nouza. "Ještě při výjezdech to ale do nás znovu začalo prát slunko. A zase bylo velké teplo," povzdychl si.

Dopoledne hráči strávili na výjezdech do kopců, odpoledne si dali další výšlap po okolí. "Bylo to dlouhé, ujeli jsme dalších přibližně 60 km. Ale nutno podotknout, že Šumava je opravdu nádherná a v tak krásné přírodě to jezdí samo. Skoro!" pochvaloval si s úsměvem.

"Máme za sebou další den, kdy jsme si hrábli na dno, mám toho plné zuby," přiznal v rámci krátkého večerního rozhovoru. "Ale zvládáme to dobře, všichni makáme. Kluci, trenéři i realizační tým. Mám z toho dobrý pocit," tvrdil.

Ke konci už bylo znát, že se těší, až bude v klidu na svém pokoji. "Těšíme se na pokoj, trochu zregenujeme a večer nejspíš koukneme na fotbal. Ale hlavně brzy spát, abychom byli zítra zase čerství!" nabádal.

"Posílám pěkný pozdrav do Bolky všem fanouškům a taky mojí rodině!" vzkázal na závěr.