Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těšíme se! A máme odhodlání, hlásí Tomáš Nouza bojovně

15. 12. 2008

Těšíme se! A máme odhodlání, hlásí Tomáš Nouza bojovně

Těšíme se! A máme odhodlání, hlásí Tomáš Nouza bojovněM l. B o l. – Na co? No přece na O2 extraligu! Ačkoli se možná mnohým z nás zdá, že je to teprve nedávno, co Bruslařský klub slavil postup do nejvyšší české hokejové soutěže, najednou stojíme před jejími branami. Všechno to vypukne už za dva dny, ještě než se ale tak stane, pozvali jsme na pár slov služebně nejstaršího hráče Boleslavi Tomáše Nouzu. I když je mu teprve šestadvacet let, je to právě on, kdo obléká zelenobílý dres nejdéle bez přerušení.

Rodák z Písku zápasem s Vítkovicemi načne svou pátou sezonu v řadě v dresu Mladé Boleslavi. Jeden obrovský rozdíl v tom ale bude – nechystá se na prvoligového soupeře, nýbrž na extraligového! "Bude to dočista něco jiného," připouští bez váhání. "Jak už jsem několikrát předtím říkal, Boleslav se stala mým druhým domovem, a tak jsem rád, že si extraligu budu moct zahrát právě tady," doplňuje svoji odpověď přiznáním, že mu boleslavský klub přirostl k srdci.

První kolo O2 extraligy se kvapem blíží, Středočeši se v jeho rámci chystají už toto úterý na led Vítkovic. "Už se moc těšíme," přiznává Tomáš Nouza. "Na extraligu vůbec, i na Vítkovice konkrétně." I když, jak vzápětí dodává, si jsou všichni vědomi, že toto utkání, a vůbec žádné další, nebude ani trochu snadné. "Oproti první lize to bude pořádný rozdíl, ty mančafty jsou na jiné úrovni. Ale odhodlání v sobě máme!" říká pevným hlasem.

A jaká že je teď vlastně nálada v týmu? "Čím víc se to blíží, tím bych řekl, že lepší," odpovídá útočník bez dlouhého přemýšlení. "Myslím, že jsme naladěni na vítězné vlně," dodává, přičemž krátce vzpomene na letní přípravu: "Hráli jsme dobře a spoustu týmů jsme určitě překvapili. Rozhodující pochopitelně bude až samotná sezona, ale určitě sami ze sebe nemáme špatný pocit, spíš naopak!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář