Jdi na obsah Jdi na menu
 


V nejdůležitější části sezóny se od nás odvrací štěstí, stěžuje si Tomáš Nouza

30. 1. 2010

V nejdůležitější části sezóny se od nás odvrací štěstí, stěžuje si Tomáš Nouza

V nejdůležitější části sezóny se od nás odvrací štěstí, stěžuje si Tomáš NouzaM l. B o l. – Boleslav nestačila potřetí v sezóně na pražskou Spartu, přestože byla páteční partie vyrovnaná. Střelec druhého vyrovnání Tomáš Nouza (na snímku) byl po zápase zklamaný, i když přiznal, že výkon to nebyl špatný. “Hrajeme dobře, ale nepadá nám to tam,“ stěžoval si. Byl to třetí zápas v řadě, ve kterém Boleslav nebyla horší, a přesto prohrála.

Viděli jsme, že Sparta je výborný soupeř a teď se jí daří,“ ocenil na úvod kvalitu soupeře Nouza. Od trenérů měli hráči jasný pokyn eliminovat zbytečné fauly, na které Boleslav v sezoně mnohokrát doplatila.

“Chtěli jsme se vyvarovat chyb, být málo vylučovaní,“ potvrdil. “To se nám úplně nepovedlo, dostali jsme zase góla v oslabení, i když jsme hráli disciplinovaně.“ Boleslavští opravdu nefaulovali tolikrát, jenže při bránění ve třech měla Sparta pozici pro vstřelení gólu výbornou.

Boleslav stále pomýšlí na “desítku“, neboli má zájem dostat se do play-off. “Bohužel teď nemáme štěstíčko, někdy prostě není. Je nejdůležitější část sezóny a trošku se od nás odvrací,“ postěžoval si boleslavský útočník.

Necelou minutu před koncem byl faulován Král a Boleslav svou přesilovku umocnila hrou bez brankáře. “Zkoušeli jsme udělat tlak, ale bohužel tam nic nespadlo,“ litoval. V největší šanci přeskočil puk Královi před brankovištěm hokejku.

V příštím zápase jede Boleslav ke středočeskému derby na Kladno. “Pokud budeme hrát takhle i na Kladně, můžeme vyhrát,“ přeje si Tomáš Nouza zopakovat výkon, který na Spartu nestačil. “Bude to těžký zápas. My ale potřebujeme body a chceme tam vyhrát.“

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář